Włącz obsługę JS

dr n. med. Justyna Lisiewicz-Jakubaszko

dr n. med.

Justyna Lisiewicz-Jakubaszko

Specjalista chorób wewnętrznych, Endokrynolog

Dr n. med. Justyna Lisiewicz-Jakubaszko ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu w 1984 roku.

Od początku kariery zawodowej związana jest z Kliniką Chorób Wewnętrznych w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką we Wrocławiu  przechodząc wszystkie szczeble rozwoju: młodszy asystent, starszy asystent, z-ca ordynatora i obecnie ordynator Oddziału Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Metabolicznych w 4WSK.

Uzyskała specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych (specjalista chorób wewn. I i II st.), a następnie tytuł specjalisty endokrynologii. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z  diabetologii. Jest również absolwentką studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego z zarządzania w ochronie zdrowia.

Doktor Justyna Lisiecka-Jakubaszko obroniła pracę doktorską z zakresu endokrynologii i przewlekłej niewydolności serca w aspekcie hormonalnym i metabolicznym, uzyskują tytuł doktora nauk medycznych. Jej kompetencje medyczne poparte są wieloletnim doświadczeniem oraz ustawicznym pogłębianiem wiedzy. Główne zainteresowania w aspekcie klinicznym to leczenie zaburzeń hormonalnych, m.in. w obszarze chorób tarczycy, nadnerczy, przysadki mózgowej, gonad, a także zaburzeń metabolicznych, cukrzycy, otyłość.