Włącz obsługę JS

mgr Malva Gasowski

mgr

Malva Gasowski

międzynarodowy trener biznesu
certyfikowany coach

Międzynarodowy trener biznesu i certyfikowany coach. Absolwentka literatury amerykańskiej i pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim, magister edukacji i doradztwa w DSWE TWP, studiowała psychologię i socjologię na uniwersytecie w Toronto. Uzyskała dyplom podyplomowy z zarządzania projektami w metodologii PMI. Ukończyła MODERATOR Szkoła trenerów biznesu oraz MODERATOR Szkoła Coachingu.

Absolwentka Uniwersytetu UNSW w Sydney z nauczania online. Organizer letnich obozów szkoleniowych dla młodych z całego świata dla firmy Tomorrow's America Foundation. Tłumacz konsekutywny i symultaniczny dla międzynarodowej firmy InterNET Service Corporation. Tłumacz i autor artykułów oraz szkoleń i opracowań produktowych dla międzynarodowego magazynu Bliżej Biznesu. Dyrektor metodyczny firmy szkoleniowej odpowiedzialny m.in. za rekrutację, szkolenie nowych pracowników, utrzymanie motywacji i zapewnienie wysokiego poziomu usług, comiesięczne szkolenie personelu, hospitalizację istniejących trenerów i nauczycieli.

Stworzył i przeprowadził szkolenia, między innymi z zakresu zarządzania talentami, komunikacji, negocjacji, zarządzania ludźmi, motywacji i oceny pracowników, technik przygotowywania i prowadzenia prezentacji, autoprezentacji, uważności i dobrego samopoczucia, zarządzania stresem, szkolenia w zakresie krytycznym i myślenie analityczne, rozwiązywanie konfliktów i współpraca w sektorze biznesowym i szkoleniowym, kosmetykach, usługach i produkcji. Była lokalnym menedżerem w globalnym biznesie restauracyjnym, PR i wydarzeniami w restauracjach i klubach, zwracając szczególną uwagę na szczegóły, konsultantem salonu w wielokrotnie nagradzanym salonie Australii oraz konsultantem. Zarządza grupa 800 matek expatów od wielu lat wspierając je w trudach rodzicielskich i wychowawczych. 

Założycielka “Coaching - Mother and all“ miejsca wsparcia dla rodziców i opiekunów w trudach wychowawczych i komunikacji miedzy pokoleniowej. Matka trójki dzieci, których uczy w dwóch systemach nauczania (Homeschooling with Canadian Curriculum oaz Polskiej szkoły państwowej).

Malva_Gasowski_CV.pdf